Funkční outdoorové froté podkolenky z Tater | Sport

165 Kč s DPH

Outdoorové podkolenky s celofroté designem a antibakteriální úpravou zajistí vaše pohodlí během náročných sportovních a venkovních aktivit, na výletech i túrách. Kombinace materiálu s vysokým podílem bavlny obsahuje antialergický polypropylen s ionty stříbra pro antibakteriální účinky. Vysoké lýtko je díky froté velmi příjemné i při celodenním nošení.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Outdoorové podkolenky s celofroté designem a antibakteriální úpravou zajistí vaše pohodlí během náročných sportovních a venkovních aktivit, na výletech i túrách.

Kombinace materiálu s vysokým podílem bavlny obsahuje antialergický polypropylen s ionty stříbra pro antibakteriální účinky. Podkolenky mají příjemný nesvíravý lem.

Vysoké lýtko je díky froté velmi příjemné i při celodenním nošení.

Podkolenky jsou vyrobeny s antibakteriální úpravou a mají speciální prodyšné zóny. Nohám tak poskytují maximální komfort - "dýchají" a větrají, také díky kombinaci materiálů pomáhají odvádět pot.

Podkolenky jsou vyrobené na Slovensku v historické tradiční výrobě pod Tatrami - díky dlouholetým a bohatým zkušenostem s drsnou přírodou a extrémním počasím v Tatrách vznikly perfektní podkolenky, které oceníte nejen v chladném počasí a při větších sportovních výkonech.

Outdoorové podkolenky nabízíme v několika barevných kombinacích.

Podkolenky jsou vyrobené na Slovensku.

Parametry

bavlna54 %
polypropylen35 %
polyamid7 %
elastan4 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: