Sportovní froté ponožky z Tater

129 Kč s DPH

Sportovní outdoorové ponožky jsou vyrobeny s měkkým vnitřním froté, které se dokonale postará celodenní komfort a pohodlí. Celofroté ponožky s 90% podílem bavlny mají prakticky zpevněnou špici a patu, ponožky jsou vhodné do pevných bot. Lem je příjemný, nesvíravý.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Sportovní outdoorové ponožky jsou vyrobeny s měkkým vnitřním froté, které se dokonale postará celodenní komfort a pohodlí.

Celofroté ponožky s 90% podílem bavlny mají prakticky zpevněnou špici a patu, ponožky jsou vhodné do pevných bot. Lem je příjemný, nesvíravý.

Ponožky jsou vhodné nejen pro sportovní aktivity v přírodě a outdoorových sportech, jsou ideální pro všechny, kdo mají rádi příjemné hřejivé ponožky.

Ponožky jsou vyrobené na Slovensku v historické tradiční výrobě pod Tatrami - díky dlouholetým a bohatým zkušenostem s drsnou přírodou a extrémním počasím v Tatrách vznikly perfektní ponožky, které oceníte v chladném počasí i při větších sportovních výkonech.

Na chodidle mají vypletený nápis Solisko - Solisko je jeden z vrcholů, ze kterých můžete obdivovat Vysoké Tatry.

V ponožkách je použitý elastan (2 %) pro vysokou pružnost ponožek a dokonalý komfort. Elastanové vlákno je navíc obaleno kvalitní bavlnou a nepřichází tak do styku s pokožkou.

Oblékněte na výlet ty pravé outdoor tatranské ponožky, nabízíme výběr z mnoha různých barev.

Ponožky jsou vyrobené na Slovensku.

Parametry

bavlna90 %
polyamid8 %
elastan2 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: