Hotelové povlečení

Hotelové povlečení je synonymem pro čistotu i eleganci. Tento typ povlečení je oblíbený nejen pro hotely, ale i penzióny, ubytovny a další ubytovací zařízení, ale i domácnost. Povrch tkaniny netvoří žmolky, což přispívá k její dlouhotrvající kvalitě a estetickému vzhledu. Jde o kvalitní materiál, který snese praní na vysoké teploty a přitom se n...

Hotelové povlečení je synonymem pro čistotu i eleganci. Tento typ povlečení je oblíbený nejen pro hotely, ale i penzióny, ubytovny a další ubytovací zařízení, ale i domácnost. Povrch tkaniny netvoří žmolky, což přispívá k její dlouhotrvající kvalitě a estetickému vzhledu. Jde o kvalitní materiál, který snese praní na vysoké teploty a přitom se nesráží. Proto je toto ložní povlečení unikátní svým zpracováním.

Bílé povlečení se snadno kombinuje s různými designovými prvky a barvami v interiéru, což umožňuje vytvořit harmonický a klidný prostor pro odpočinek. Ať už vybíráte povlečení pro svůj domov nebo pro hotel, bílé hotelové povlečení je vždy tou správnou volbou pro elegantní a příjemné prostředí.

Povlečení je ze 100% bavlny v plátnové vazbě byla vyvinuta s důrazem na vysoké mechanické a užitné vlastnosti, což zaručuje velmi dlouhou životnost po několik stovek pracích cyklů a dokonalý vzhled ložního prádla. Ložní povlečení s praktickým hotelovým uzávěrem, který usnadňuje povlékání, má rozměry 140x200 cm a 70x90 cm. Je vhodné nejen pro domácí použití, ale také pro penziony, hotely, ubytovny, studentské koleje a všechny další objekty, kde se rychle střídají klienti a ložní prádlo je často prané jak v domácích podmínkách, tak v průmyslových prádelnách.

Tkanina je v plátnové vazbě s velkou hustotou nití na cm z česaných bavlněných přízí. Váží 145 g/m². Je mercerizovaná v předúpravě a sanforizovaná po konečné úpravě. Mercerovaná bavlna, na kterou se používá vysoce kvalitní bavlněná příze, zaručuje měkkost, vysoký lesk i barevnou stálost. Sanforizovaná tkanina je během výroby speciálně ošetřena, aby byla pevnější a méně se srážela., což zajišťuje velmi nízkou srážlivost při praní na 90 °C. Moderní prací prostředky si však s jejím znečištěním bez potíží poradí i při nižších teplotách, což šetří spotřebiteli náklady na energie.

Povrch tkaniny se nerozvlákňuje ani nežmolkuje, což přispívá k její dlouhotrvající kvalitě a estetickému vzhledu. Tato tkanina splňuje nároky na komfort a odolnost, a proto je ideální volbou pro různorodé ubytovací služby a domácnosti, kde je kladen důraz na vysokou kvalitu a trvanlivost ložního prádla.

Materiál 100% bavlna.

Zobrazit

Hotelové povlečení Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek