Funkční ponožky

Dvojkombinace funkčních úprav na bázi kapslí. Antibakteriální ponožky s nano částicemi stříbra (silver) s permanentním účinkem. Protiklíšťové ponožky s kapslemi, které obsahují přírodní repelenty. Odpuzují klíšťata i nepříjemný hmyz. Antibakteriální ponožky s Aloe Vera obsahují rostlinné esence, které zvláčňují a hydratují pokožku. Antibakteriál...

Dvojkombinace funkčních úprav na bázi kapslí. Antibakteriální ponožky s nano částicemi stříbra (silver) s permanentním účinkem. Protiklíšťové ponožky s kapslemi, které obsahují přírodní repelenty. Odpuzují klíšťata i nepříjemný hmyz. Antibakteriální ponožky s Aloe Vera obsahují rostlinné esence, které zvláčňují a hydratují pokožku. Antibakteriální ponožky s chladivým Cool efektem vytváří díky obsahu vybraných rostlinných výtažků příjemný chladivý efekt. V nabídce jsou zdravotní ponožky bez lemu pro diabetiky a osoby s problémy oběhového systému, i výrobky s lemem.

Zobrazit

Funkční ponožky Počet produktů: 35

Podkategorie

 • Proti lezoucímu hmyzu...

  Ponožky proti lezoucímu hmyzu obsahují speciální kapsle s repelentem. Postupně se uvolňují a odpuzují tak klíšťata i jiný hmyz, jako jsou mravenci, mušky nebo komáři. Dvojkombinace antibakteriální úpravy s repelentní funkční úpravou. Ponožky navíc obsahují antibakteriální úpravu s nano částicemi stříbra (silver). Díky tomu se snižuje zápach z propocení a zabraňuje se vzniku plísňových onemocnění. Funkční úpravy jsou stálé i po opakovaném praní, vydrží až 10-15 pracích cyklů. Ponožky jsou k dispozici i se zdravotním lemem.

 • Antibakteriální

  Ponožky s antibakteriální úpravou obsahují nano částice stříbra (silver). Snižují zápach z propocení. Omezují vznik nepříjemných plísní. Kombinace kvalitní bavlny s polypropylenem odvádí pot do vnějších vrstev ponožky. V nabídce jsou čistě antibakteriální ponožky s permanentním účinkem, kombinace s úpravou proti klíšťatům, Aloe Vera nebo Cool chladivý efekt. V nabídce jsou také ponožky zdravotní bez lemu i klasické s příjemným nesvíravým lemem.

 • Aloe Vera

  Ponožky s rostlinnými esencemi Aloe Vera, navíc s antibakteriální úpravou s nano částicemi stříbra. Dvojkombinace antibakteriální úpravy s výtažky z rostliny Aloe Vera. Rostlinné výtažky se postupně uvolňují, zvláčňují a hydratují pokožku nohou. Antibakteriální úprava snižuje navíc zápach z propocení a omezuje vznik plísní. Kombinace kvalitní bavlny s polypropylenem odvádí pot do vnějších vrstev ponožky. Funkční úpravy jsou stálé i po opakovaném praní, vydrží až 10-15 pracích cyklů. V nabídce jsou ponožky zdravotní bez lemu i klasické s příjemným nesvíravým lemem.

 • Chladivé

  Ponožky s vybranými rostlinnými esencemi, které mají příjemný chladivý účinek na pokožku nohou. Dvojkombinace antibakteriální úpravy s chladivou úpravou na bázi výtažků z bylin. Rostlinné výtažky se postupně uvolňují, úprava je funkční i po opakovaném praní. Antibakteriální úprava na bázi nano částic stříbra (silver) navíc snižuje zápach z propocení a omezuje vznik plísní. Kombinace kvalitní bavlny s polypropylenem odvádí pot do vnějších vrstev ponožky. Funkční úpravy jsou stále i po opakovaném praní, vydrží až 10-15 pracích cyklů. V nabídce jsou ponožky nízké kotníkové i sportovní s příjemným nesvíravým lemem.

 • Termo

  Termo ponožky a podkolenky pro outdoorové aktivity. Ponožky s dobrými termoizolačními vlastnostmi na bázi polypropylenu, vlny nebo kombinací materiálů akrylu a vlny. Některé druhy jsou dostupné v antibakteriální úpravě s nano částicemi stříbra (silver).

 • Odvod potu

  Funkční ponožky z bavlny a polypropylenu. Polypropylen je antialergenní příze s vynikajícími uživatelskými vlastnostmi. Bavlna výborně saje pot, polypropylen jej odvádí od pokožky na povrch ponožky, kde se vlhkost odpařuje. Polypropylen eliminace vzniku plísní a bakterií. Vhodné pro všechny s citlivou pokožkou, ponožky pro alergiky i ekzematiky. Velmi příjemné na nošení.

na stránku
Zobrazeno 1 – 9 z 35 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 35 položek