Zdravotní ponožky - 2. jakost

41 Kč s DPH
-35%
63 Kč s DPH

Zdravotní bavlněné ponožky 2. jakosti bez lemu za zvýhodněnou cenu. Jemný žebrový vzor zaručuje dobré usazení ponožek na nohou. Ideální pro diabetiky a zákazníky, trpící nemocemi cév nebo oběhové soustavy. Kombinace savé bavlny a příze pro odvod potu poskytuje nohám pocit sucha. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady, funkčnost výrobku není nijak omezena.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Ponožky bez lemu jsou z hlediska zdraví tou vhodnou volbou pro diabetiky. Napomáhají mírnit obtíže, provázející diabetes, zejména syndrom diabetické nohy. Jejich výhody ocení ale i zákazníci, trpící onemocněním cév a žil. Ponožky dobře drží na nohou díky efektnímu jemnému žebrovému vzoru. Vzor je pružný, roztáhne se a obepne lýtka, ponožky se neshrnují. Komfort ponožek zesiluje kombinace užitých materiálů. Bavlna s polypropylenovou přízí saje pot a současně jej odvádí od nohou ven. Ponožky mohou nosit i zákazníci bez zmíněných zdravotních potíží, kteří preferují ponožky bez lemu.

2. jakost ponožek má pouze pohledové vady, např. zápředy, horší kvalitu probarvení apod. Netrénované oko vadu zpravidla ani nepostřehne. Funkčnost ponožek není nijak omezena a užitná hodnota se v této jakostní třídě nemění.

Pokud byste nebyli s dodaným zbožím 2. jakosti spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit a vybrat si zboží prvojakostní.

 

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: