Dámské kapesníky s notami - sada 3 kusů

155 Kč s DPH

Dámské látkové kapesníky s ručně tištěným vzorem not. V praktickém balení v půvabné šedobílé vysouvací krabičce se 3 kusy dámských látkových kapesníků vysoké gramáže. Dva bílé kapesníčky jsou potištěné notami, třetí bílý kapesník zdobí výrazný znak houslového klíče.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Dámské látkové kapesníky s ručně tištěným vzorem not. V praktickém balení v půvabné šedobílé vysouvací krabičce s okénkem a s uchem k držení nebo zavěšení jsou vkusně složené tři kusy dámských látkových kapesníků vysoké gramáže.

Krásně řešená krabička nahradí dárkové balení. Dva bílé kapesníčky jsou potištěné notami, třetí bílý kapesník zdobí výrazný znak houslového klíče. Tento bestseller mezi kapesníky v černobílém provedení působí moc pěkně a nevšedně.

Velmi vhodné balení kapesníků k obdarování obdivovatelek hudby, zpěvaček i muzikantek.

Pro zajímavost: na kapesnících najdete vytištěnou skladbu Slovanské tance od Antonína Dvořáka.

Rozměr kapesníků od tradičního českého výrobce ETEX je 28x28 cm.

Kapesníky ze 100% bavlny jsou nejen velice příjemné k pokožce, ale i jejich údržba je velmi snadná. Bavlněné kapesníky můžete běžně vyprat v pračce na 60 stupňů, pro větší hygienu je lze vyprat i na 90 stupňů, materiál zůstane beze změny. Při praní je možné používat i aviváž.

Parametry

bavlna100 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: