Luxusní společenské ponožky - 2. jakost

38 Kč s DPH
-55%
84 Kč s DPH

Exkluzivní společenské ponožky klasické výšky. Vypletený vzorek jemné kostičky podtrhuje jejich eleganci. Vyrobeny z luxusní, mercerované bavlny a příze pro odvod potu. Ideální ponožky nejen pro společenské příležitosti. Dostupné v šesti barvách. 2. jakost má pouze pohledové vady.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Luxusní ponožky s elegantním designem ve formě jemně kostičkovaného vzorku. Velmi vhodné do společnosti nebo pro jiné významné akce. Ideální i pro manažery, kteří si potrpí na luxus v detailech. Vyrobeny z mercerované bavlny vysoké kvality pro pocit dokonalého komfortu. Obsahují navíc polypropylen, který napomáhá spolehlivému odvodu potu z pokožky nohou a tím eliminuje jejich zápach. Měkkost, pocit suchých nohou, hedvábný lesk ponožek a jejich barevná stálost, to jsou známky vysoké kvality a exkluzivity těchto ponožek.

  • Dostupné v pěti barvách: decentní tmavě modré, tmavě šedé a světle béžové, v bílé a velmi žádané černé.
  • Vedle těchto ponožek nabízíme elegantní elastické ponožky.

2. jakost ponožek má pouze pohledové vady, např. zápředy, horší kvalitu probarvení apod. Netrénované oko vadu zpravidla ani nepostřehne. Funkčnost ponožek není nijak omezena a užitná hodnota se v této jakostní třídě nemění.

Pokud byste nebyli s dodaným zbožím 2. jakosti spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit a vybrat si zboží prvojakostní.

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: