Sportovní ponožky s froté - 2.jakost

36 Kč s DPH
-35%
56 Kč s DPH

Sportovní ponožky 2. jakosti s vnitřním froté. Vyrobeny z kombinace materiálů pro maximální komfort nohou. Skvěle drží na nohou, mají sportovní lem. Díky froté chrání nohy před mechanickou zátěží při sportovních aktivitách.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Sportovní ponožky s froté chodidlem pro měkký došlap a proti otlakům z bot. V nártu mají elastický lem, který zabraňuje přetáčení ponožky. Tyto měkké ponožky chrání nohy během sportu před nárazy či jinou mechanickou zátěží. Přírodní bavlna je zde nakombinována s účinnými přízemi jako polyproplyen, poylamid a elastan. Použité materiály zaručují dobrou odolnost v oděru a snadnou údržbu (praní, sušení). Ponožky se díky sportovnímu lemu neshrnují. Ideální volba do jakékoli sportovní obuvi.

2. jakost ponožek má pouze pohledové vady, např. zápředy, horší kvalitu probarvení apod. Netrénované oko vadu zpravidla ani nepostřehne. Funkčnost ponožek není nijak omezena a užitná hodnota se v této jakostní třídě nemění.

Pokud byste nebyli s dodaným zbožím 2. jakosti spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit a vybrat si zboží prvojakostní.

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: