Měkké ponožky proti pocení - 2. jakost

41 Kč s DPH
-35%
63 Kč s DPH

Ponožky s vyšším podílem měkké bavlny, podélným žebrovím a s jemnou gumičkou v lemu. Ve špičkách ponožek je plochý šev pro nošení do bot. Pro pocit dokonalého pohodlí jsou užity materiály, eliminující řadu rizik plynoucích z nadměrného pocení nohou. 2. jakost ponožek má pouze pohledové vady.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Univerzální ponožky s jemnou gumičkou v lemu. Žebrový vzor ponožek napomáhá lepšímu usazení na nohou. Vhodné pro běžné denní nošení zejména pro ty, kteří se potýkají s potivostí a zápachem nohou. Vyrobeny převážně z měkké a savé bavlny s příměsí polypropylenu, který pot odvádí od pokožky nohou. Tato vlastnost zamezuje množení bakterií a tím redukuje míru zápachu nohou. Velmi vhodné ponožky pro nadměrně potivé nohy.                                                                                                                            

  • Ponožky jsou dostupné v devíti aktraktivních barvách a v žádané nadčasové černé. Naše nabídka zahrnuje i bílou barvu ponožek, vyhledávanou např. lékaři nebo jinými pracovníky ve zdravotnictví.
  • Vyzkoušejte i naše bavlněné ponožky s vyšším podílem příze pro eliminaci potu a zápachu: klasické z měkké bavlny nebo typicky pánské ponožky, eliminující pot a zápach nohou.

2. jakost ponožek má pouze pohledové vady, např. zápředy, horší kvalitu probarvení apod. Netrénované oko vadu zpravidla ani nepostřehne. Funkčnost ponožek není nijak omezena a užitná hodnota se v této jakostní třídě nemění.

Pokud byste nebyli s dodaným zbožím 2. jakosti spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit a vybrat si zboží prvojakostní.

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: