Pánské kapesníky v malé krabičce, set 3 ks

149 Kč s DPH

Sada tří kusů oblíbených pánských látkových kapesníků je uložena v útlé decentní průhledné krabičce. Kvalitní látkové kapesníky pro muže nabízíme ve třech kombinacích barev a vzorů. Ať už si vyberete pánské bavlněné kapesníky s efektní drobnou kostičkou, tmavé nebo bílé, vždy zvolíte vysokou kvalitu a tradici.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Sada tří kusů oblíbených pánských látkových kapesníků je uložena v útlé decentní průhledné krabičce. Kvalitní látkové kapesníky pro muže nabízíme ve třech kombinacích barev a vzorů.

Dáte přednost púsobivé drobné kostičce a sadě v hnědé, modré a vínově červené nebo upřednostníte klasické pánské kapesníky v praktické tmavší barvě s atraktivními proužky po obvodu? Zaujalo vás balení tří kusů čistě bílých kapesníků, zdobených pruhy jemných barev? Výběr je jen na vás. Skalní fandové tradičních látkových kapesníků si jistě najdou tu nejvhodnější variantu. Ať už si vyberete pánské bavlněné kapesníky s efektní drobnou kostičkou, tmavé nebo bílé, vždy zvolíte vysokou kvalitu a tradici. 100% bavlněné měkké kapesníky ocení a upotřebí každý gentleman a je jedno, zda tráví den v kanceláři, za volantem nebo třeba v ordinaci či na stavbě.

Parametry

bavlna100 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: