NELA | Medic

63 Kč s DPH

Zdravotní ponožky s jemným žebrem zcela bez lemu (gumičky). Tento výrobek je vhodný pro osoby s problémy oběhového systému nebo diabetiky, ale i všechny, kdo hledají nesvíravé ponožky bez lemu. Kombinace bavlny a polypropylenu pomáhá odvádět pot od pokožky do vnějších vrstev ponožky. Na výběr je 10 barev.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Zdravotní ponožky s jemným žebrem bez gumičky nesvírají, ale zároveň dobře drží na nohou. Tyto výrobky jsou vhodné pro osoby s problémy oběhového systému, ale i všechny, kdo hledají nesvíravé ponožky bez lemu, vhodné například pro diabetiky.

Kombinace bavlny a polypropylenu pomáhá odvádět pot od pokožky do vnějších vrstev ponožky.

Materiálové složení zaručuje, že se v těchto ponožkách budete vždy cítit příjemně. Polypropylen odvádí vlhkost od pokožky, které zůstanou i po celý den v suchu a pohodlí. Ponožka nemá lem, tedy je vhodná i pro lidi s diabetickou nohou.

Na výběr je 10 barev ve všech velikostech.

Tyto ponožky jsou jedním z nejoblíbenějších druhů v naší nabídce. Nabízíme je i ve výhodném balení 5 párů se slevou 10 % a balení 10 párů se slevou 12 %.

V nabídce najdete i antibakteriální zdravotní ponožky NELA ALOE VERA s výtažky z této rostliny pro podporu hydratace a antibakteriální zdravotní ponožky NELA s úpravou proti lezoucímu hmyzu.

Vhodnou alternativou k těmto ponožkám do chladného období jsou naše ponožky Lena.

Parametry

bavlna77 %
polypropylen23 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: