Dámské kapesníky v setu po 6 v průhledné krabičce

169 Kč s DPH
-10 Kč
179 Kč s DPH

Set dámských látkových kapesníků v počtu šesti kusů v jemných půvabných dámských a holčičích barvách je vkusně uložena v krabičce s průhledným plastovým víčkem. Krabička dámských látkových kapesníků z jemné čisté bavlny bude i vhodným a praktickým dárkem. Stačí jen vybrat sadu oblíbených barviček.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Set dámských látkových kapesníků v počtu šesti kusů v jemných půvabných dámských a holčičích barvách je vkusně uložena v krabičce s průhledným plastovým víčkem.

Sada dámských bavlněných kapesníčků působí velmi vkusně a něžně. V každé krabičce je poskládáno šest kusů praktických látkových kapesníků s různými vzory, vždy v jemných pastelových barvách. Na výběr jsou tři varianty dámských sad kapesníků. V každé krabičce najdete dámské kapesníky s mnoha dekory, kárované nebo s proužky, vždy však k sobě skvěle ladících.

Krabička/balení šesti kusů dámských látkových kapesníků z jemné čisté bavlny bude i vhodným a praktickým dárkem. Stačí jen vybrat sadu oblíbených barviček.

Velikost kapesníků od tradičního výrobce ETEX je 28x28 cm.

Design kapesníků se může mírně lišit.

Kapesníky ze 100% bavlny jsou nejen velice příjemné k pokožce, a i jejich údržba je snadná. Bavlněné kapesníky můžete běžně vyprat v pračce na 60 stupňů, pro větší hygienu je lze vyprat i na 90 stupňů, materiál zůstane beze změny. Při praní je možné používat i aviváž.

Parametry

bavlna100 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: