Dámské kapesníky v malé krabičce - set 3 ks

99 Kč s DPH

Dámské látkové kapesníky z čisté 100% bavlny můžete vybírat ze tří různých variant, vždy v praktické průhledné krabičce. Každé balení tří kusů kapesníků pro ženy má jiné složení vzorů a barev. Všechny varianty tříkusového balení jsou vzorované typicky ženskými tóny barev.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Dámské látkové kapesníky z čisté 100% bavlny můžete vybírat ze tří různých variant, vždy v praktické průhledné krabičce. Každé balení tří kusů kapesníků pro ženy má jiné složení vzorů a barev.

Sněhově bílé kapesníčky jsou oživeny pastelovými barevnými pruhy po okrajích, další balení obsahuje tři dámské kapesníky s dekorem kostky opět v pastelových odstínech. Třetí varianta je set tří dámských látkových kapesníků bílých, zdobených světlými, jakoby saténovými proužky po celé ploše, po okrajích najdete obvodové pruhy v jasných pastelových barvičkách. Všechny varianty tříkusového balení jsou vzorované typicky ženskými tóny barev.

Rozměry kapesníků jsou 28x28 cm.

Kapesníky ze 100% bavlny jsou nejen velice příjemné k pokožce, a i jejich údržba je snadná. Bavlněné kapesníky můžete běžně vyprat v pračce na 60 stupňů, pro větší hygienu je lze vyprat i na 90 stupňů, materiál zůstane beze změny. Při praní je možné používat i aviváž.

Parametry

bavlna100 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: