Funkční froté termopodkolenky z Tater | Sport

149 Kč s DPH

Funkční termopodkolenky s froté zónami v chodidle i v lýtkové a holení části lýtkem nesmí chybět v zavazadle žádného horského turisty, horolezce nebo lyžaře. Ponožky obsahují 90% podíl bavlny, jsou nejen příjemné, ale díky froté i velmi měkké. Froté zóny slouží jako příjemná hřejivá izolace, zároveň chrání exponované časti nohy i při dlouhodobé zátěži.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Funkční termopodkolenky s froté zónami v chodidle i v lýtkové a holení části lýtkem nesmí chybět v zavazadle žádného horského turisty, horolezce nebo lyžaře.

Ponožky obsahují 90% podíl bavlny, jsou nejen příjemné, ale díky froté i velmi měkké. Lem lýtko neškrtí, je příjemně měkký a volný, přesto pevně držící.

Unisex termopodkolenky vylepšené o funkční prodyšné zóny se postarají, aby vaše nohy větraly a vytvořili na noze příjemné mirkoklima.

Froté zóny slouží jako příjemná hřejivá izolace, zároveň chrání exponované časti nohy i při dlouhodobé zátěži.

Ponožky jsou vyrobené na Slovensku v historické tradiční výrobě pod Tatrami - díky dlouholetým a bohatým zkušenostem s drsnou přírodou a extrémním počasím v Tatrách vznikly perfektní podkolenky, které oceníte nejen v chladném počasí a při větších sportovních výkonech.

Vyberte si funkční podkolenky v té správné velikosti v moderní barevné kombinaci.

Termopodkolenky jsou vyrobené na Slovensku.

Parametry

bavlna90 %
polyamid8 %
elastan2 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: