Rouška | Bavlněné roušky

69 Kč s DPH

rouska

Bavlněná rouška univerzální velikosti. Vyrábíme ji ze 100% bavlny a s bavlněnými šňůrkami. Rouška / ústenka jde prát na vysoký stupneň nebo vyvařovat.

Ochranná rouška je dvouvrstvá - rouška se natahuje na obličeji a přizpůsobuje. Rouška je určena na opakované použití. Rouška má zároveň ušitý vnitřní prostor, do kterého lze vložit filtrační vložku pro zvýšenou možnost ochrany.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Bavlněná rouška univerzální velikosti. Vyrábíme ji ze 100% bavlny a s bavlněnými šňůrkami. Rouška / ústenka jde prát na vysoký stupneň nebo vyvařovat. Roušku lze žehlit na vysoký stupeň.

Ochranná rouška je dvouvrstvá, šitá jako harmonika - rouška se natahuje na obličeji a přizpůsobuje. Rouška je určena na opakované použití.

Rouška má zároveň ušitý vnitřní prostor, kapsu, do které lze vložit filtrační vložku, papírový kapesník nebo jinou filtrační látku pro zvýšenou možnost ochrany.

Vážení zákazníci, vyčlenili jsme část našich výrobních kapacit - část výroby roušek jsme věnovali potřebným, našim zaměstnancům a blízkému okolí. Nyní bychom chtěli nabídnout roušky i vám, našim zákazníkům.

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě!

Doba dodání: 1 - 4 dny od objednání

Parametry

bavlna100 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: