Pánské luxusní kapesníky - sada 3 kusů ve tvaru doutníků

229 Kč s DPH

Luxusní pánské kapesníky ve tvaru doutníků nabízíme v dřevěné krabičce v sadě tří kusů. Nechybí pro doutníky typické přepásání papírovým páskem jako u doutníků. Toto nápadité a luxusní balení látkových kapesníků vysoké kvality ve vyšší gramáži můžete z naší nabídky vybírat ze tří barevných variant.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Luxusní pánské kapesníky ve tvaru doutníků nabízíme v dřevěné krabičce v sadě tří kusů. Nechybí ani pro doutníky typické přepásání papírovým páskem - adjustace jako u doutníků.

Toto nápadité a luxusní balení látkových kapesníků vysoké kvality ve vyšší gramáži můžete z naší nabídky vybírat ze tří barevných variant. Ručně adjustované pánské bavlněné kapesníky - doutníky můžete zakoupit ve složení barev tmavěhnědé s béžovou kombinací, hnědé s šedou kombinací nebo v barvě béžové se vzorem v bordó.

Tento luxusní výrobek je skvělým dárkem, který určitě překvapí a potěší každého muže a gentlemana.

Velikost kapesníků - doutníků od tradičního českého výrobce ETEX je 42x42 cm.

Kapesníky jsou nejen velice příjemné k pokožce, a i jejich údržba je snadná. Bavlněné kapesníky můžete běžně vyprat v pračce na 60 stupňů, pro větší hygienu je lze vyprat i na 90 stupňů, materiál zůstane beze změny. Při praní je možné používat i aviváž.

Parametry

bavlna100 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: