Dámské látkové kapesníky - dárková sada 3 kusů

124 Kč s DPH
-15 Kč
139 Kč s DPH

Dámské luxusní kapesníky v sadě po třech kusech zaujmou vzorováním jemnými decentními tóny barev. Tyto dámské kapesníky nabízíme s výběrem ze dvou variant jemných barev - sněhově bílé a jemně pastelové.

Více informací

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Jemná dámské látkové kapesníky v luxusní sadě po třech kusech zaujmou vzorováním jemnými decentními tóny barev. Bavlněné látkové kapesníky pořídíte v krásném balení - v praktické krabičce, lze je věnovat i jako dárek.

Tyto dámské kapesníky nabízíme s výběrem ze dvou variant jemných barev. Můžete si vybrat sněhově bílé kapesníky, zdobené několika barevnými linkami, které se protínají v rozích a tvoří tak vkusný vzor kostek. Okraje varianty čistě bílých kapesníků jsou barevně olemované.

Druhou variantou jsou kapesníky téhož vzoru v pastelově jemných barvách.

Velikost těchto dámských látkových kapesníků od tradičního českého výrobce ETEX je 30x30 cm.

-----------------------------------------------

Kvalitní vysokogramážní látkové kapesníky splňují přísné požadavky na atest kvality materiálu a barevné stálosti v rámci normy EKO - TEX 100. Výrobce látkových kapesníků je také členem Systému sdruženého plnění EKO - KOM.

Kapesníky ze 100% bavlny jsou nejen velice příjemné k pokožce, a i jejich údržba je snadná. Bavlněné kapesníky můžete běžně vyprat v pračce na 60 stupňů, pro větší hygienu je lze vyprat i na 90 stupňů, materiál zůstane beze změny. Při praní je možné používat i aviváž.

Parametry

bavlna100 %

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: