Luxusní kuchyňské utěrky - sada 3 kusů

169 Kč s DPH

Bavlněné kuchyňské utěrky s žakárovým vzorem s praktickým poutkem na zavěšení. Z kvalitní egyptské bavlny ve třech vzorech v jemných odstínech (modrá, hnědá a zelená). Sada obsahuje 3 kusy.
Jde o kvalitní materiál za příznivé ceny. Díky vysoké gramáži jsou savé a odolné do náročných kuchyní.

Více informací

111 ks

Skladem

Přidat na seznam přání

Více informací

Bavlněné kuchyňské utěrky s žakárovým vzorem s praktickým poutkem na zavěšení. Z kvalitní egyptské bavlny nabízíme sadu ve třech vzorech v jemných odstínech (modrá, hnědá a zelená), kde jsou vždy dva dezény laděné do barvy. Sada obsahuje 3 kusy.
Jde o kvalitní materiál za příznivé ceny. Bavlněné utěrky do kuchyně mají nejvyšší gramáž 230 g/m2 a jsou ze 100% egyptské bavlny.
Kvalitní utěrky na nádobí představují nepostradatelného pomocníka v každé kuchyni. Bez kuchyňské savé utěrky se neobejde žádná domácnost. Díky své savosti lze je použít nejen na mytí nádobí, ale ji jako ručník v kuchyni, neboť jsou to utěrky příjemné na omak. Díky vysoké gramáži jsou savé a odolné do náročných kuchyní. Pevné vlákno nepouští chlupy, bez žmolků, a tedy tato velmi kvalitní kuchyňská utěrka je vhodná k leštění skleniček.

Velikost kvalitních bavlněných utěrek je 50x70 cm.

Nejvyšší gramáž : 230 g/m2
Materiál: 100% egyptská bavlna

Exkluzivní kuchyňské utěrky ze 100% bavlny jsou stálobarevné a jejich údržba je velice snadná. Tyto bavlněné utěrky na nádobí můžete běžně vyprat v pračce na 60 stupňů. Lze sušit v sušičce a žehlit při vysoké teplotě.

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: