Silné zdravotní ponožky ze 100% bavlny - 2. jakost

36 Kč s DPH
-30%
52 Kč s DPH

Silné zdravotní ponožky 2. jakosti se 100% obsahem bavlny.  Tyto zdravotní ponožky, nemající lem, ocení především diabetici nebo zákazníci s nemocemi cévní soustavy. Vhodné i pro alergiky, ekzematiky nebo milovníky přírodních materiálů. Ponožky 2. jakosti mají pouze pohledové vady.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací


Akční slevy zdravotních ponožek ze 100% bavlny 2. jakosti se zachovanou funkčností. Zdravotní ponožky ze silné 100% bavlny s plochým švem pro pohodlné nošení pro diabetiky nebo zákazníky s nemocemi cév. Jejich materiál ocení i alergici nebo ekzematici.

Většina ponožek je prodávána v jednobarevném provedení, některé modely jsou doplněny červeným nebo bílým proužkem.

  •     Veškerý dostupný barevný sortiment pro tyto ponožky v 1. jakosti hledejte na našem e-shopu.
  •     Ponožky 2. jakosti mají pouze drobné kosmetické či povrchové vady jako např. horší kvalita probarvení, zápředy a jiné výrobní vady.
  •     Užitná hodnota ponožek II. jakosti přesto zůstává zachována a ponožky jsou nadále 100% funkční.       


2. jakost ponožek má pouze pohledové vady, např. zápředy, horší kvalitu probarvení apod. Netrénované oko vadu zpravidla ani nepostřehne. Funkčnost ponožek není nijak omezena a užitná hodnota se v této jakostní třídě nemění.

Pokud byste nebyli s dodaným zbožím 2. jakosti spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit a vybrat si zboží prvojakostní.

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: