VÁNOČNÍ TAŠTIČKA

39 Kč s DPH

Akce - k nákupu nad 899 Kč taštička zdarma, kód: DAREK2. Zabalte letos svůj vánoční dárek stylově. Dárková taštička z organzy se třpytivými i pastelovými vánočními motivy promění i klasické ponožky do elegantního vánočního balíčku. Střední sáček o rozměrech 35x24 cm je ideální pro zabalení cca 6 párů ponožek. Dárky zabalené v našich originálních taštičkách potěší vaše blízké.

Více informací

Přidat na seznam přání

Více informací

Akce - získejte ke svému nákupu nad 899 Kč taštičku zdarma! V nákupním košíku zadejte kód: DAREK2.

Akce platí k celkovému nákupu zbží v e-shopu www.mojeponozky.cz bez ceny dopravy. Akce platí do 31. 12. 2020 nebo do rozdání zásob.

Zabalte letos svůj vánoční dárek stylově. Dárková taštička z organzy se třpytivými  i pastelovými vánočními motivy promění i klasické ponožky do elegantního vánočního balíčku. Střední sáček o rozměrech 35x24 cm je ideální pro zabalení cca 6 párů ponožek. Výběr barvy dle aktuální skladové zásoby. Dárky zabalené v našich originálních taštičkách potěší vaše blízké.

Pokud si letos pod stromeček nechcete nadělovat zrovna ponožky, můžete samozřejmě naše originální sáčky použít i pro zabalení jiných dárků.

Parametry

polyester100%

Prohlédnuté produkty

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: