PROTI KLÍŠŤATŮM AB PODKOLENKY - 2. jakost

Podkolenky proti klíšťatům a jinému... » Více

Více informací

63 Kč

Sleva!

-40%

105 Kč

» Více o velikostech

Dostupnost: Tato varianta není momentálně skladem,

 • Outdoor AK AB POD - 2. j. - PROTI KLÍŠŤATŮM AB PODKOLENKY - 2. jakost - Podkolenky proti klíšťatům a jinému hmyzu s antibakteriální úpravou. Funkční úpravy jsou vyvinuty na bázi nano částic stříbra a rostlinných esencí. Anatomický zónový design - podkolenky výborně drží a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

  Outdoor AK AB POD - 2. j.

 • Světle zelená - PROTI KLÍŠŤATŮM AB PODKOLENKY - 2. jakost - Podkolenky proti klíšťatům a jinému hmyzu s antibakteriální úpravou. Funkční úpravy jsou vyvinuty na bázi nano částic stříbra a rostlinných esencí. Anatomický zónový design - podkolenky výborně drží a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

  Světle zelená

 • Tmavě zelená - PROTI KLÍŠŤATŮM AB PODKOLENKY - 2. jakost - Podkolenky proti klíšťatům a jinému hmyzu s antibakteriální úpravou. Funkční úpravy jsou vyvinuty na bázi nano částic stříbra a rostlinných esencí. Anatomický zónový design - podkolenky výborně drží a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

  Tmavě zelená

Podkolenky proti klíšťatům a jinému hmyzu s antibakteriální úpravou. Funkční úpravy jsou vyvinuty na bázi nano částic stříbra a rostlinných esencí. Anatomický zónový design - podkolenky výborně drží a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

AK AB

Funkční úpravy a design jsou podrobně popsány na stráce Zónových AB podkolenek proti klíšťatům.

2. jakost ponožek má pouze pohledové vady, např. zápředy, horší kvalitu probarvení apod. Netrénované oko vadu zpravidla ani nepostřehne. Funkčnost ponožek není nijak omezena a užitná hodnota se v této jakostní třídě nemění.

Pokud byste nebyli s dodaným zbožím 2. jakosti spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit a vybrat si zboží prvojakostní.

 

Výrobky je doporučeno prát na 40 °C a je možné je sušit v sušičce.

Tento výrobek je možné si zakoupit i v provedení ponožek.

   
  bavlna
   
  polypropylen

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Předchozí
Další