DANUTA COOL AB - 2. jakost

Antibakteriální ponožky v délce ke ... » Více

Více informací

48 Kč

Sleva!

-35%

74 Kč

» Více o velikostech

Upozornění: poslední kus skladem!

 • DANUTA CL AB - 2. j. - DANUTA COOL AB - 2. jakost - Antibakteriální ponožky v délce ke kotníkům s chladivou úpravou Cool efekt. Funkční úpravy jsou vyvinuté na bázi nano částic stříbra a přírodních extraktů. Díky svému propracovanému designu a kombinaci kvalitní bavlny s Lycrou ponožky drží na nohou a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady.

  DANUTA CL AB - 2. j.

 • Bílá - DANUTA COOL AB - 2. jakost - Antibakteriální ponožky v délce ke kotníkům s chladivou úpravou Cool efekt. Funkční úpravy jsou vyvinuté na bázi nano částic stříbra a přírodních extraktů. Díky svému propracovanému designu a kombinaci kvalitní bavlny s Lycrou ponožky drží na nohou a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady.

  Bílá

 • Světle béžová - DANUTA COOL AB - 2. jakost - Antibakteriální ponožky v délce ke kotníkům s chladivou úpravou Cool efekt. Funkční úpravy jsou vyvinuté na bázi nano částic stříbra a přírodních extraktů. Díky svému propracovanému designu a kombinaci kvalitní bavlny s Lycrou ponožky drží na nohou a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady.

  Světle béžová

 • Džínově modrá - DANUTA COOL AB - 2. jakost - Antibakteriální ponožky v délce ke kotníkům s chladivou úpravou Cool efekt. Funkční úpravy jsou vyvinuté na bázi nano částic stříbra a přírodních extraktů. Díky svému propracovanému designu a kombinaci kvalitní bavlny s Lycrou ponožky drží na nohou a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady.

  Džínově modrá

 • Černá - DANUTA COOL AB - 2. jakost - Antibakteriální ponožky v délce ke kotníkům s chladivou úpravou Cool efekt. Funkční úpravy jsou vyvinuté na bázi nano částic stříbra a přírodních extraktů. Díky svému propracovanému designu a kombinaci kvalitní bavlny s Lycrou ponožky drží na nohou a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady.

  Černá

Antibakteriální ponožky v délce ke kotníkům s chladivou úpravou Cool efekt. Funkční úpravy jsou vyvinuté na bázi nano částic stříbra a přírodních extraktů. Díky svému propracovanému designu a kombinaci kvalitní bavlny s Lycrou ponožky drží na nohou a neshrnují se. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady.

Cool AB

2. jakost ponožek má pouze pohledové vady, např. zápředy, horší kvalitu probarvení apod. Netrénované oko vadu zpravidla ani nepostřehne. Funkčnost ponožek není nijak omezena a užitná hodnota se v této jakostní třídě nemění.

 

Pokud byste nebyli s dodaným zbožím 2. jakosti spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit a vybrat si zboží prvojakostní.

Ponožky jsou hladké s decentním vypleteným vzorkem (Cool, Sport) na straně ponožky.

   
  bavlna
   
  polyamid
   
  Lycra

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Předchozí
Další