KAREL COOL AB - 2. jakost

Oblíbené ponožky s jemným žebrem a ... » Více

Více informací

53 Kč

Sleva!

-40%

89 Kč

» Více o velikostech

Upozornění: poslední kus skladem!

 • Karel CL AB 2. j. - KAREL COOL AB - 2. jakost - Oblíbené ponožky s jemným žebrem a nesvíravým lemem. Obsahují kapsle s antibakteriálními nano částicemi stříbra a s chladivou úpravou Cool efekt vyvinuté na bázi přírodních extraktů. Výborné ponožky do sportovních bot na běh, tenis i fitness. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

  Karel CL AB 2. j.

 • Bílá - KAREL COOL AB - 2. jakost - Oblíbené ponožky s jemným žebrem a nesvíravým lemem. Obsahují kapsle s antibakteriálními nano částicemi stříbra a s chladivou úpravou Cool efekt vyvinuté na bázi přírodních extraktů. Výborné ponožky do sportovních bot na běh, tenis i fitness. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

  Bílá

 • Světle béžová - KAREL COOL AB - 2. jakost - Oblíbené ponožky s jemným žebrem a nesvíravým lemem. Obsahují kapsle s antibakteriálními nano částicemi stříbra a s chladivou úpravou Cool efekt vyvinuté na bázi přírodních extraktů. Výborné ponožky do sportovních bot na běh, tenis i fitness. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

  Světle béžová

 • Džínově modrá - KAREL COOL AB - 2. jakost - Oblíbené ponožky s jemným žebrem a nesvíravým lemem. Obsahují kapsle s antibakteriálními nano částicemi stříbra a s chladivou úpravou Cool efekt vyvinuté na bázi přírodních extraktů. Výborné ponožky do sportovních bot na běh, tenis i fitness. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

  Džínově modrá

 • Černá - KAREL COOL AB - 2. jakost - Oblíbené ponožky s jemným žebrem a nesvíravým lemem. Obsahují kapsle s antibakteriálními nano částicemi stříbra a s chladivou úpravou Cool efekt vyvinuté na bázi přírodních extraktů. Výborné ponožky do sportovních bot na běh, tenis i fitness. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

  Černá

Oblíbené ponožky s jemným žebrem a nesvíravým lemem. Obsahují antibakteriální nano stříbrné kapsle s chladivou úpravou Cool efekt vyvinuté na bázi přírodních extraktů. Výborné ponožky do sportovních bot na běh, tenis i fitness. Výrobky 2. jakosti mají pouze pohledové vady. Funkčnost ponožek není nijak omezena.

Cool AB

Funkční úpravy jsou podrobně popsány na stránce ponožek KAREL AB Cool.

2. jakost ponožek má pouze pohledové vady, např. zápředy, horší kvalitu probarvení apod. Netrénované oko vadu zpravidla ani nepostřehne. Funkčnost ponožek není nijak omezena a užitná hodnota se v této jakostní třídě nemění.

Pokud byste nebyli s dodaným zbožím 2. jakosti spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit a vybrat si zboží prvojakostní.

   
  bavlna
   
  polypropylen

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Předchozí
Další